Productdetails:
|
Model number: | BD650-12 | Material: | Zinc Alloy |
---|---|---|---|
Surface thickness: | 3mm | Panel size: | 265*118*3mm |
Corner: | Square corner | Case size: | 221*108*67mm |
Button: | Square pop up button | Color: | Black / Silver / Gold |
Configuration: | 2*Universal Power+1*usb a+c charger +1*network+1*hdmi | Application: | High-class office conference table |
2 usb-poorten voor huishoudelijke keuken kantoor huis hotel
Inleiding:
BNT BD650-12 serie
Conferentietafel verborgen pop-up stopcontact, een moderne kantoor conferentieruimte multi-functie AV power connector oplossingenDit stopcontact bevat normaal gesproken het kantoor hoge kwaliteit projectie audio video aangesloten functie voor HDMIBovendien is er een universele stopcontact die voor alle verschillende stroomstokjes past.
Dit stopcontact wordt gemonteerd op de tafel en alle connectoren en verborgen onder het oppervlak van het zink legeringspaneel.Om een modieuze en moderne omgeving te bieden voor kantoor- en vergaderruimtes.
Verkooppunten van het product:
1Beschikbaar op maat gemaakt als vereist
2Geen minimum orderhoeveelheid.
3. Bewaar het product op voorraad
4Binnen 3-7 dagen voor levering.
5Met 1,5 meter stroomkabel.
6. USB-opladerinterface
Kenmerken:
1. Installeer meestal de stroom aansluiting op kantoorbenodigdheden, zoals bureau, vergadertafel of andere kantoor tafel.
2. Plaats het verborgen stopcontact onderaan het bureaublad om het oppervlak van het bureaublad schoner, moderner en ruimtebesparender te maken.
3. Zolang de productknop wordt ingedrukt, zal de veer in de stopcontact doos pop-up alle media slots, en de slots zal pop-up naar het bureaublad met een platte plaat,en gebruikers kunnen elke connector direct inbrengen.
4. Paneloppervlak gemaakt van zinklegering en geanodiseerd, en de onderkant is gemaakt van staal en de kleur is zwart.Anti-oxidant, vervaagt niet gemakkelijk.
5. rechthoekige hoge dikte 3mm oppervlak paneel is niet gemakkelijk te krabben en buigen
6. Slim en compact, eenvoudig te installeren en te bedienen en kan stroom of andere configuraties leveren.
7. leveren met verschillende aansluitingen voor interfacepladen als vereiste
8.OEM/ODM heeft verschillende modules en logo's zijn dienovereenkomstig
Parameter:
Modelnummer | BD650-12 |
Materiaal | Zinklegering |
Grootte van het paneel | 265*118*3 mm |
Grootte van de koffer | 221*108*67 mm |
Oppervlakdikte | 3 mm |
Hoek | Vierkante hoek |
Knikker | Vierkante pop-up knop |
Kleur | Zwart / Zilver / Goud |
Toepassing | Hoogwaardige kantoorconferentietafel |
Configuratie | 2*Universal Power+1*USB a+c-lader+1*netwerk+1*hdmi |
Nominale spanning | 110 ~ 240 VAC |
Nominale stroom | 10 ~ 16 A |
Nominaal vermogen | 3680 W |
Verschilmodule | Ja, leveren met verschillenmodule naargelang de behoefte |
OED / ODM | - Ja, dat klopt. |
Garantie | 12 maanden |
Contactpersoon: Ms. Ivy Lee
Tel.: 86 18680577415
Fax: 86-20-29151505